KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM I INSTYTUCJI

AdobeStock_283302500_a

Firma

Od lat wykonujemy pełną obsługę informatyczną firm i przedsiębiorstw. Nie boimy się wyzwań – nasi specjaliści wspierają infrastruktury IT o wysokim stopniu skomplikowania z setkami użytkowników. Zarządzamy serwerami, domenami, sieciami, stronami WWW, systemami do streamingu, systemami monitoringu na każdym etapie ich działania. Jeśli nie wymieniliśmy jakiejś usługi na której Ci zależy, to skontaktuj się z nami – zapewne będziemy mogli pomóc. Na życzenie oferujemy pełne wykonawstwo dowolnego systemu IT lub audyt istniejącego. Oferujemy outsourcing wykwalifikowanych kadr – nie musisz zatrudniać specjalistów IT, wystarczy, że my ich posiadamy. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w praktycznie wszystkich obszarach technologicznych. Ponieważ nie jesteśmy korporacją, nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle w najwyższym standardzie. U nas Twoje potrzeby nie są kolejnym ticket’em. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Projekty/usługi

Obsługa infrmatyczna

Pierwsza i druga linia wsparcia dla użytkowników komputerów, serwerów, macierzy, akcesoriów komputerowych z możliwością ustalenia SLA oraz zakresu usług. Zakup i zarządzanie licencjami, instalacje oprogramowania oraz serwis sprzętu. To tylko niektóre z naszych możliwości oraz oferowanych usług. Zachęcamy również do rozmowy o współpracy w modelu managed service.

Doradztwo IT

Przeprowadzamy audyty oprogramowania oraz infrastruktury IT. Analizujemy aktualny stan oraz sugerujemy kierunki rozwoju. Audyt oraz doradztwo nie muszą być powiązane ze stałą obsługą – jeśli natomiast zamówisz u nas dalszą obsługę, to wykonamy je w promocyjnej cenie.
AdobeStock_200146356_a

Rozwój infrastruktury IT

Nie koncentrujemy się wyłącznie na istniejącej infrastrukturze. Na życzenie Klienta, dbamy o jej rozwój – włącznie z aktywnym uczestnictwem w procedurach przetargowych oraz doradztwem w zakresie zakupów. Oferujemy również rozwój infrastruktury oraz jej obsługę w modelu managed service – wówczas nie inwestujesz w sprzęt a jedynie płacisz stałą miesięczną ratę za usługę, który obejmuje sprzęt pracujący dla Ciebie pod naszą opieką.

Kontakt

IT Design Concept Sp. z o.o.

tel. +48 788 744 733